ОБЛАСНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ОСВІТИ

Науково-методичний та інформаційний супровід інформатизації освіти Запорізької області, розробка і впровадження програмно-технічних засобів, методик та заходів, направлених на імплементацію сучасних інформаційно-комунікаційних технологій до процесів освіти регіону, а також управління та науково-методичної діяльності Інституту.

 Забезпечення науково-методичного та інформаційного супроводу інформатизації освіти регіону.

 Забезпечення методичної підтримки впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітню діяльність навчальних закладів та відділів (управлінь) освіти Запорізької області, підрозділів Інституту.

 Науково-методичний супровід використання технологій електронного (дистанційного) навчання в навчальних закладах Запорізької області.

 Координація та участь у державних та регіональних освітніх проектах, програмах, експериментах в галузі ІКТ в Запорізькій області.

 Участь у розбудові єдиного освітнього інформаційного простору Запорізької області.

 Впровадження сучасних інтернет-технологій в освітній процес Запорізької області.

 Забезпечення методичної підтримки впровадження хмарних сервісів в освітній процес.

 Розвиток інформаційно-ресурсної, науково-методичної та програмно-технічної бази Інституту.

 Підтримка засобів дистанційного навчання інституту.

Напрями діяльності

STEM-лабораторія

Проєктна лабораторія, в якій виконуються дослідження природничо-математичного напряму з використанням сучасного цифрового обладнання.

Напрями підготовки

Фізика

Хімія

Біологія

Географія

Платформа дистанційного навчання

Moodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment, вимовляється «Мудл») — це модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище. Moodle можна використовувати в навчанні школярів, студентів, при підвищенні кваліфікації, бізнес-навчанні, як в комп’ютерних класах навчального закладу, так і для самостійної роботи вдома. Це найбільш досконала і поширена в Україні і в світі система такого призначення. На даний момент Moodle вже має 129 мільйонів користувачів в усьому світі й продовжує розвиватися темпами, значно швидшими, ніж її конкуренти. Тобто обрати для впровадження в навчальному закладі саме Moodle — це те саме, що обрати, як іноземну мову для вивчення — англійську. Moodle безкоштовна, відкрита (Open Source) система. Вона не лише безкоштовна сама, а й не потребує для своєї роботи жодного платного програмного забезпечення. Тобто кожний навчальний заклад може впровадити у себе не просто безкоштовну і найбільш досконалу, а ще й абсолютно ліцензійну систему, не витративши жодної копійки на придбання програмного забезпечення. При цьому він може вносити зміни у код у відповідності до своїх потреб.

Our Visitors

000555
Users Today : 2
Users Yesterday : 1
Users Last 30 days : 41
Users This Month : 38