Шановні колеги!

Якщо у Вас є нагальне питання, Ви можете нам написати на пошту nnc.zoippo@gmail.com або у Вайбер (095) 19-46-053 (режим повідомлень).

Сайт навчально-методичного центру ЗОІППО

  Новини сайту

  Тренінги НУШ 2020

  от Здоровець Олексій Федорович -

   

  Організація та проведення тренінгів для педагогічних працівників та керівників закладів освіти Запорізької області відповідно до реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

  Ознайомитись з наказом: https://bit.ly/31QWoY4

  Списки груп та графіки проведення: https://bit.ly/2TAYhne

  Список груп (м. Мелітополь): https://bit.ly/3kQ1eMz


                     -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Організація та проведення тренінгів для вчителів початкової школи Запорізької області за програмою підготовки до навчання учнів у 3-4 класах відповідно до реалізації державної політики у сфері формування загальної сердньої освіти "Нова українська школа"

  - Ознайомитись з наказом: https://bit.ly/36GW0gj

  - Графік проведення: https://bit.ly/38K1ERj

  - Список груп: https://bit.ly/3nrqDwR

  Вебфорум "Досвід впровадження дистанційної форми навчання в освітній процес"

  от Швець Юлій Олександрович -

  З 12.05 по 15.05.2020 р. в межах VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи» в режимі офлайн проводиться вебфорум "Досвід впровадження дистанційної форми навчання в освітній процес". Переглянути матеріали форуму можна за цим посиланням.

  Кафедра Економічної кібернетики Запорізького національного університету запрошує

  от Швець Юлій Олександрович -
  Дні відкритих дверей економічного факультету Запорізького національного університету!

  Захід відбудеться 24 квітня 2020р. о 12:00 годині у форматі он-лайн конференції в системі Zoom (ідентифікаційний код конференції: 7450351614, пароль: 1234) .

  Старые темы...