Методичні рекомендації для організаторів навчального процесу на дистанційній платформі

Створення журналу оцінок.

Методичні рекомендації для організаторів навчального процесу на дистанційній платформі

1. Ресурсні модулі MOODLE

1.1. Ресурс Файл

Ресурс цього типу дозволяє встановити зв'язок з доступними веб-сторінками Інтернет або файлами у комп'ютерній мережі. Він також дозволяє створити посилання до будь-якої веб-сторінки або файлу, які завантажені вами у систему дисципліни з вашого власного комп'ютера.

Звичайні веб-сторінки будуть показуватись такими, якими вони були створені. Файли будуть завантажуватися на ваш комп'ютер і там будуть відкриватись тими програмними засобами, для яких вони створені. Якщо програмний засіб інтегровано з браузером, то файл відкриється у вікні браузера. Якщо програмний засіб не інтегровано з браузером, то перегляд файлу буде відбуватися у новому вікні, створеному цим засобом. Для того, щоб остання дія відбулася, програмний засіб повинен бути інстальований на комп'ютері користувача.

Ресурс має багато налаштувань для показу файлу або веб-сторінки у вікні, яке спливає, вікні фрейму і таке інше. Зокрема, якщо ресурс є веб-додатком або іншим типом, здатним прийняти параметри, ви можете, якщо бажаєте, відправити йому інформацію, таку, наприклад, як ім'я користувача, їх електронна пошта, дисципліна, в якій вони знаходяться зараз, і таке інше.